Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Ptak ma to w genach a kto inny wyznaje zasadę;dajcie mi władzę toja wam pokaże gdzie wasze miejsce w szeregu a w dodatku uwzględniając kraine bośni i hercogowiny to mamy to co mamy a  reszte sobie miejscowy dopowiedz sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może za rok wybrać kogoś kto niejest uwikłany w czas przeszły młody i energiczny człowiek który chce coś zmienic w tej społeczności   a stara nomenklatura która pamięta czasy prl gdzie albo jesteś posłuszny albo zostajesz zwolniony z pracy to tak jakbyśmy cofali się w rozwoju najwyższa pora to zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody energiczny już startował trzy lata temu wójtem nie został wynik bardzo zły na radnego powiatowego dostał się psim swędem niech prubuje karzdemu można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocudzak napisał:
Młody energiczny już startował trzy lata temu wójtem nie został wynik bardzo zły na radnego powiatowego dostał się psim swędem niech prubuje karzdemu można.
 pisząc z zofianki nie podpisuj się kocudzak, bo to mnie uraża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocudzak jak coś cie swędzi to się podrap a jak to nie jest skuteczne  to idż do lekarza bo to może być rodzaj choroby a nie pisz ze dostał się psim swędem.Startuj i ty każdy ma prawo a czy masz pojęcie o kierowaniu UG to inna sprawa.Jest inny problem co nowy góru będzie rzucał jak już nie ma takich bron/konne/ może nie popełni takiego błędu jak obecny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jescze nie wiem na kogo zagłosuję na
maniek napisał:
Kocudzak jak coś cie swędzi to się podrap a jak to nie jest skuteczne to idż do lekarza bo to może być rodzaj choroby a nie pisz ze dostał się psim swędem.Startuj i ty każdy ma prawo a czy masz pojęcie o kierowaniu UG to inna sprawa.Jest inny problem co nowy góru będzie rzucał jak już nie ma takich bron/konne/ może nie popełni takiego błędu jak obecny.
ja nie wiem na kogo zagłosuje na wójta(zobaczymy kandydatów) ale wiem napewno że drugi raz juz się nie pomylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
"Wójt  pierwszego dnia pracy, wraz z upragnioną nominacją dostaje trzy koperty. Otwiera pierwszą i czyta: "Zganiaj wszystko na poprzednika!" Natychmiast idą więc w otoczenie narzekania na złe zarządzanie w poprzedniej kadencji, cytowane są setki niewykonanych zaleceń pokontrolnych, źle opracowane i nierealne plany naprawcze, przykłady zaniechania dobrych decyzji lub nie trafione decyzje z dokładnymi wyliczeniami strat i zaprzepaszczonych szans. Obarczanie winą poprzednika powinno dać jakieś pół roku względnego spokoju. Pensyjka kapie, nic nie trzeba robić - poza wieszaniem psów na poprzedniku. No, ale minie kiedyś pół roku i wszystkim wokół znudzi się słuchać narzekań na złe rządzenie w przeszłości oraz nieustannie rozpamiętywać: co by to było, gdyby się wcześniej zmieniło poprzednika. Wójt zaczyna dostrzegać, że czarowanie otoczenia obarczaniem winą poprzednika-nieszczęśnika już nie wystarczy, czas zrobić coś konkretnego, własnego, samodzielnego, czymś zająć pracowników, żeby znowu ożywić ich zapał i przywrócić wiarę w lepsze jutro firmy. No, ale co zrobić? Nasz bohater, lekko podcięty nieskutecznością instrukcji z pierwszej koperty, otwiera zatem drugą. A w niej stoi jak byk: "Zrób reorganizację!" No, jasne!!! Jakie to proste! Skoro poprzednio było źle, to teraz, żeby było lepiej, trzeba coś pozmieniać, inaczej ponazywać, tu skrócić, tam wydłużyć, a gdzie indziej - zlikwidować lub rewitalizować. Idzie zatem w kąt pomstowanie na poprzednika i nastaje nowa era w firmie.Nasz bohater zwołuje zespół i opracowuje plany naprawy firmy. A samo tylko przygotowanie dobrego planu naprawczego zajmuje trochę czasu, nawet i kolejne pół roku. Potem wdrażanie pomysłów i kolejnych dwa lub trzy lata od nominacji i nic korzystnego się nie stało. No i cóż wtedy robić? Ano, trzeba ponownie zajrzeć do szuflady wójtowskiego  biurka i wyjąć trzecią kopertę. W tej ostatniej, trzeciej kopercie karteczka: Przygotuj kolejne trzy koperty dla następcy. I cała zabawa powtarza się od początku. " Pzdrawiam wszystkich w to sobotnie słoneczne popołudnie
 z 2015 roku a jakie ciągle aktualne aż przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten cyrk z KOKO też będę miał to na uwadze. Zeby było jasne popieram dyr. GOK. nie dam się nabrać kolejny raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś o tobie plotkuje, próbuje oczerniać, to znaczy ,że nie ma cię w nosie, interesuje się twoją osobą i czuje zagrożenie. Dlatego, jeżeli usłyszysz o sobie nowinkę, ciesz się bo to znaczy, że chcą o tobie rozmawiać. Pragną celowo upokorzyć, bo ci nie dorównują. Panie Wójcie Pan się nie przejmuje bo to cieniasy bez klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obser. napisał:
 Jeżeli ktoś o tobie plotkuje, próbuje oczerniać, to znaczy ,że nie ma cię w nosie, interesuje się twoją osobą i czuje zagrożenie. Dlatego, jeżeli usłyszysz o sobie nowinkę, ciesz się bo to znaczy, że chcą o tobie rozmawiać. Pragną celowo upokorzyć, bo ci nie dorównują.   Panie Wójcie Pan się nie przejmuje bo to cieniasy bez klasy
 Zbrodnia szatana powtarza się echem w działaniach tych, którzy konstruują polityczne i państwowe systemy moralności, opierając je na własnych, a nie Bożych zasadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu od trzech kopert masz ocenę najwyższą.Brawo.A wy naród prosty/w jego ocenie/ pracujcie  a ja wam będę nadzorcą.Ale musicie mi dobrze zapłacić.Ja dla siebie zarobię podnosząc podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzemieniak napisał:
Gościu od trzech kopert masz ocenę najwyższą.Brawo.A wy naród prosty/w jego ocenie/ pracujcie  a ja wam będę nadzorcą.Ale musicie mi dobrze zapłacić.Ja dla siebie zarobię podnosząc podatki
 Bo podatki są za małe a potrzebu bardzo duże. Wody!  Wody! Wody! 21 wiek a ja  łazienki nie mogę mieć bo wody nie ma. Za to mamy  z 15 remiz i ze 30 samochodów dla zabawy dla dorosłych chłopców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator w potrzebie napisał:
krzemieniak napisał:
Gościu od trzech kopert masz ocenę najwyższą.Brawo.A wy naród prosty/w jego ocenie/ pracujcie  a ja wam będę nadzorcą.Ale musicie mi dobrze zapłacić.Ja dla siebie zarobię podnosząc podatki
Bo podatki są za małe a potrzebu bardzo duże. Wody!  Wody! Wody! 21 wiek a ja  łazienki nie mogę mieć bo wody nie ma. Za to mamy  z 15 remiz i ze 30 samochodów dla zabawy dla dorosłych chłopców.
 To gdzieś ty się uchował. Jakby cały Krzemień tak postepował to chodzili by wszyscy za potrzebą w pole. Jak sobie ścielisz tak spisz. Nie mają wodociągu a łazienki są. To nie czekaj tylko weź swoje 4 litery i wodę mozna mieć ze swojego ujęcia, a nie czekaj az ci podadza wszystko na tacy a i tak bedziesz marudził że woda nie taka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
obserwator w potrzebie napisał:
krzemieniak napisał:
 Gościu od trzech kopert masz ocenę najwyższą.Brawo.A wy naród prosty/w jego ocenie/ pracujcie  a ja wam będę nadzorcą.Ale musicie mi dobrze zapłacić.Ja dla siebie zarobię podnosząc podatki
Bo podatki są za małe a potrzebu bardzo duże. Wody!  Wody! Wody! 21 wiek a ja  łazienki nie mogę mieć bo wody nie ma. Za to mamy  z 15 remiz i ze 30 samochodów dla zabawy dla dorosłych chłopców.
To gdzieś ty się uchował. Jakby cały Krzemień tak postepował to chodzili by wszyscy za potrzebą w pole. Jak sobie ścielisz tak spisz. Nie mają wodociągu a łazienki są. To nie czekaj tylko weź swoje 4 litery i wodę mozna mieć ze swojego ujęcia, a nie czekaj az ci podadza wszystko na tacy a i tak bedziesz marudził że woda nie taka.  
 abc przecież PIS wszystko obiecuje za darmo tak jak przed 90 rokiem PZPR to co ty sie dziwisz, że oni czekaja na darmową wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
abc napisał:
obserwator w potrzebie napisał:
krzemieniak napisał:
  Gościu od trzech kopert masz ocenę najwyższą.Brawo.A wy naród prosty/w jego ocenie/ pracujcie  a ja wam będę nadzorcą.Ale musicie mi dobrze zapłacić.Ja dla siebie zarobię podnosząc podatki
Bo podatki są za małe a potrzebu bardzo duże. Wody!  Wody! Wody! 21 wiek a ja  łazienki nie mogę mieć bo wody nie ma. Za to mamy  z 15 remiz i ze 30 samochodów dla zabawy dla dorosłych chłopców.
To gdzieś ty się uchował. Jakby cały Krzemień tak postepował to chodzili by wszyscy za potrzebą w pole. Jak sobie ścielisz tak spisz. Nie mają wodociągu a łazienki są. To nie czekaj tylko weź swoje 4 litery i wodę mozna mieć ze swojego ujęcia, a nie czekaj az ci podadza wszystko na tacy a i tak bedziesz marudził że woda nie taka.  
abc przecież PIS wszystko obiecuje za darmo tak jak przed 90 rokiem PZPR to co ty sie dziwisz, że oni czekaja na darmową wodę
  Przyjedz bar..ie na Gwizdów i wykąp się w czerwonej wodzie to moment zmienisz zdanie a w XXI wieku woda z wodociągu to zaj...sty luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ktoś ma się pchać w koszty w "tych czasach" i wybijać własne ujęcie, kiedy podobno wodociąg robią i jest obiecany i zaliczkę na ten wodociąg wpłacił? Puknij się w głowę jak masz tak dobrze radzić o Panie zapobiegliwy. Jak tak można w ogóle napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzona napisał:
Po co ktoś ma się pchać w koszty w "tych czasach" i wybijać własne ujęcie, kiedy podobno wodociąg robią i jest obiecany i zaliczkę na ten wodociąg wpłacił? Puknij się w głowę jak masz tak dobrze radzić o Panie zapobiegliwy. Jak tak można w ogóle napisać?
 Masz całkowitą racje.Po co się pchać w koszty patrząc na to z pozycji mieszkańców gminy. Jak wójt chce beać kredyt na wodę ponad 3 mln. zł. to przez następne 5 lat zero pieniędzy na co kolwiek w gminie. Będziemy spłacac sam kredyt. Wójt na swoich spotkaniach przedwyborczych opowiadał jak to można łatwo pozyskac środki z funduszy unijnych. Jakie pozyskał? Pewnie przeczuwa ze nie przejdzie na nastepna kadencję i chce zostawić kredyt nastepnemu. Wyborcy proponuję przyjrzeć się radnym, który radny zagłosuje za braniem tak dużego kredytu i ocenić to w przyszłych wyborach, lub jeszcze wcześniej. Takie postępowanie radnych blokuje wszystkie inwestycje w innych miejscowosciach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Oburzona napisał:
Po co ktoś ma się pchać w koszty w "tych czasach" i wybijać własne ujęcie, kiedy podobno wodociąg robią i jest obiecany i zaliczkę na ten wodociąg wpłacił? Puknij się w głowę jak masz tak dobrze radzić o Panie zapobiegliwy. Jak tak można w ogóle napisać?
Masz całkowitą racje.Po co się pchać w koszty patrząc na to z pozycji mieszkańców gminy. Jak wójt chce beać kredyt na wodę ponad 3 mln. zł. to przez następne 5 lat zero pieniędzy na co kolwiek w gminie. Będziemy spłacac sam kredyt. Wójt na swoich spotkaniach przedwyborczych opowiadał jak to można łatwo pozyskac środki z funduszy unijnych. Jakie pozyskał? Pewnie przeczuwa ze nie przejdzie na nastepna kadencję i chce zostawić kredyt nastepnemu. Wyborcy proponuję przyjrzeć się radnym, który radny zagłosuje za braniem tak dużego kredytu i ocenić to w przyszłych wyborach, lub jeszcze wcześniej. Takie postępowanie radnych blokuje wszystkie inwestycje w innych miejscowosciach.
 A może tak ze zwykłej ciekawości by ktoś napisał ile zadłużył gminę poprzedni Wójt i jak wygląda sytuacja obecnie w kasie Gminy. Woda powinna byc i tyle a nie niepotrzebne remizy w których sie tylko pije a amfiteatr w kocudzy podobno za 2 miliony to był potrzeniejszy niż woda? a czy gmina podobno za 7 milionów taka duża. Może jak tak jesteś zorientowany to napisz te informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
mieszkaniec gminy napisał:
Oburzona napisał:
 Po co ktoś ma się pchać w koszty w "tych czasach" i wybijać własne ujęcie, kiedy podobno wodociąg robią i jest obiecany i zaliczkę na ten wodociąg wpłacił? Puknij się w głowę jak masz tak dobrze radzić o Panie zapobiegliwy. Jak tak można w ogóle napisać?
Masz całkowitą racje.Po co się pchać w koszty patrząc na to z pozycji mieszkańców gminy. Jak wójt chce beać kredyt na wodę ponad 3 mln. zł. to przez następne 5 lat zero pieniędzy na co kolwiek w gminie. Będziemy spłacac sam kredyt. Wójt na swoich spotkaniach przedwyborczych opowiadał jak to można łatwo pozyskac środki z funduszy unijnych. Jakie pozyskał? Pewnie przeczuwa ze nie przejdzie na nastepna kadencję i chce zostawić kredyt nastepnemu. Wyborcy proponuję przyjrzeć się radnym, który radny zagłosuje za braniem tak dużego kredytu i ocenić to w przyszłych wyborach, lub jeszcze wcześniej. Takie postępowanie radnych blokuje wszystkie inwestycje w innych miejscowosciach.
A może tak ze zwykłej ciekawości by ktoś napisał ile zadłużył gminę poprzedni Wójt i jak wygląda sytuacja obecnie w kasie Gminy. Woda powinna byc i tyle a nie niepotrzebne remizy w których sie tylko pije a amfiteatr w kocudzy podobno za 2 miliony to był potrzeniejszy niż woda? a czy gmina podobno za 7 milionów taka duża. Może jak tak jesteś zorientowany to napisz te informacje.
 Jest zakładka "zadaj pytanie Wójtowi" może trzeba zadać? Oile sobie przypominam to za poprzednika takiej strony nie było. Boję się że nawet radni niewidzieli co dzieje się pod stolikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniej wiedzieli to i głowa ich nie bolała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...